شرایط و ضوابط

لطفا در هنگام ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید:

با تشکر از اینکه سایت چاپ بهرنگ را برای مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید، به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین وضع شده اند. که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسئولین سایت چاپ بهرنگ این حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران برسد دقت فرمایید. این قوانین بلا استثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد، فعال، همکاران، کانون های تبلیغاتی، چاپخانه ها، آتلیه های عکاسی، مدیران مؤسسات و سازمان ها و… اجرا خواهد شد.

شرایط کلی:

این مجموعه از شرایط کلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیروی می نماید و از انجام هر گونه سفارشی که مطابق با شرایط این وزارتخانه نباشد پرهیز می نماید.
سفارشاتی که ممنوعیت چاپ دارند:
تصویر پول، انواع فال و تاتو، تصاویر بانوان (چهره یا اندام) ، آموزش رقص، تصاویر بدنسازی، تصاویر ورق های بازی و مشابه آن،  فروش و نصب آنتن ماهواره، DJ ، شرکت های هرمی، عکس چهره ائمه اطهار و…
سفارشاتی از قبیل آرم شرکت های دولتی، انواع برچسب ها و سفارشات با متن لاتین، برچسب مواد غذایی، مواد دارویی، مواد شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، انواع کارت ضمانت و… ملزم به دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند.
در صورتیکه سفارشی مطابق با شرایط فوق نباشد و از دید مسئول کنترل فایل مجموعه نادیده بماند و چاپ شود، آن سفارش امحاء خواهد شد و هزینه سفارش قابل عودت نخواهد بود. همچنین مسئولیت جریمه های نقدی و کیفری آن بعهده سفارش دهنده می باشد.

شرایط فایل:

سفارشات چاپ فضای خارجی با رزولوشن 72 در ابعاد واقعی.
سفارشات چاپ فضای داخلی با رزولوشن 150 در ابعاد واقعی.
سفارشات چاپ دیجیتال با رزولوشن 300 در ابعاد واقعی.
سفارشات چاپ افست با رزولوشن 300 در ابعاد واقعی.
به هیچ وجه فایل خود را با رزولوشن بالاتر و ابعاد به نسبت کوچک شده ذخیره نکنید.
کارهای تمپلات (رنگ پر) هیچگونه ضمانت چاپی ندارد. (لک ، پشت زدگی ، تغییر رنگ)
کلیه کارها بعد از چاپ با %15 اختلاف رنگ مواجه هستند.
هاشیه اطمینان در سفارشات رعایت شوند. در صورت عدم رعایت هاشیه مطمئنه، مسئولیتی برعهده مجموعه فکرفردا نمی باشد.
کارهای لایه باز و RGB ضمانت چاپی ندارند.

فایلهای بارگذاری شده دارای محدودیت حجم میباشند که با توجه به نوع جنس انتخابی شما متغیر است.

پیش از  تایید و پرداخت سفارش حتماً فایل‌های ارسال شده خود را بررسی نمایید تا به درستی بارگذاری شده باشند، مسئولیت درستی و صحت فایل‌های ارسالی بر عهده مشتری می‌باشد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد، بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.